Ingersoll Rand Test Technician in Stredocesky kraj, Czech Republic

Description:

Ve společnosti Ingersoll Rand chceme inspirovat svět k pokroku. Zvyšujeme kvalitu života vytvářením pohodlného, udržitelného a efektivního prostředí. Naši pracovníci a naše rodina značek (k níž patří značky Club Car® , Ingersoll Rand® , Thermo King® , Trane® , American Standard® Heating & Air Conditioning a ARO® ) spolupracují s cílem zvýšit komfort a kvalitu vzduchu v domácnostech a budovách, zajistit přepravu a ochranu potravin a zboží podléhajícího zkáze a zvýšit průmyslovou produktivitu a efektivitu. Jsme globální společnost, jejíž vizí je svět postavený na udržitelném pokroku a trvalých výsledcích. Další informace získáte na stránkách www.ingersollrand.com .

Společnost Ingersoll Rand nabízí rozmanité a inkluzívní prostředí. Jako zaměstnavatel nabízíme rovné příležitosti, usilujeme o rozmanitost zaměstnanců, zaměstnáváme lidi s postižením a americké kvalifikované válečné veterány.

Popis pozice

  • Provádí zkoušky včetně interní kontroly kvality dle zadání.
  • Odpovídá za věrohodnost prováděných činností.
  • Spolupracuje při optimalizaci procesů a nákladů při provádění zkoušek.
  • Zodpovídá za efektivní využití zdrojů v průběhu testu.
  • Zodpovídá za správnou funkci a využití svěřené zkušebny včetně sběru a záznamu dat.
  • Zodpovídá za přípravu testu.
  • Zodpovídá za správný postup měření.

Požadujeme:

  • Zručnost a pečlivost při instalacích zkoušených jednotek.
  • Schopnost diagnostikovat problémy, nalézat a odstraňovat jejich příčiny.
  • Důslednost v prováděných záznamech o průběhu testů.
  • Základní znalost hlavních fyzikálních a elektrických veličin a jejich měření.
  • Znalost MS Office.
  • Způsobilost v elektrotechnice dle požadavků vyhl. 50, §5 a vyšší výhodou.
  • Znalost mikroprocesorových řídících systémů výhodou.
  • Anglický jazyk výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti.
  • Motivující mzdové podmínky.
  • Program zaměstnaneckých výhod.
  • Pohyblivá pracovní doba.
  • Možnost osobního a profesního rozvoje.

Záleží nám na tom, abyste dosáhli svých profesionálních, osobních i finančních cílů. Nabízíme konkurenční platové podmínky odpovídající naší obchodní strategii, a dále širokou škálu benefitů pro co nejzdravější život. Budujeme inkluzívní a různorodou kulturu – zaměstnáváme a ceníme si lidí z rozdílných prostředí a s různorodými zkušenostmi; přispívá to k inovativní atmosféře, ve které se rodí kreativní řešení a obohacují se tím vztahy s našimi zákazníky.

Pokud sdílíte náš zájem o inspirování k pokroku, pokud i vy chcete změnit to, jak lidé, ekonomiky a společnosti fungují, pak se staňte součástí společnosti Ingersoll Rand. Pokrok začíná u vás.

Primary Location: Stredocesky kraj-Czech Republic

Job: Engineering

Schedule: Full-time

Shift: Day Job

Status: Regular

Type: Experienced

Posting: Aug 6, 2018, 8:32:40 AM

Ingersoll Rand is a diverse and inclusive environment. We are an equal opportunity employer and are dedicated to hiring qualified protected veterans and individuals with disabilities.